18 28 527 09

biuro@orawa.eu

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Konkurs "Koszyczek wielkanocny" 2021

Kategoria:

Kilka konkursowych koszyczków wielkanocnych w rzędzie. Przystrojone w białe serwety, kwiaty i ozdoby z bibuły i zielone gałązkiSerdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszy, tradycyjny, orawski koszyczek wielkanocy. Tegoroczna edycja z wiadomych względów odbędzie się w okrojonej formie i na innych zasadach. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli zaprosić wszystkich do nas Wielką Sobotę, póki co jednak - zachęcamy do wysyłania swoich zgłoszeń na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.! 

Jak w tym roku będzie wyglądał konkurs?

  1. Do 7.04.2021 (a najlepiej 3.04.2021) czekamy na zdjęcia. Fotografie (maksymalnie 4) należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Powinny obrazować przygotowany koszyczek wielkanocny i umożliwiać jego ocenę zgodnie z wytycznymi podanymi poniżej. Wraz z fotografiami prosimy podać numer kontaktowy oraz zdjęcie/skan podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych.
  2. Po dokonaniu oceny koszyczków na podstawie przesłanych zdjęć komisja konkursowa poinformuje o jego wynikach za pośrednictwem strony internetowej orawa.eu między 8. a 14.04.2021.
  3. Komisja konkursowa ocenia:
    • zgodność zawartości koszyczka z tradycją ludową Orawy;
    • zgodność dekoracji koszyczka i użytych materiałów z tradycją ludową i ogólny kształt estetyczny.
  4. Z laureatami w celu ustalenia formy przekazania nagrody będziemy kontaktować się telefonicznie i/lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Pełna treść regulaminu oraz wzór zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne są do pobrania poniżej:

Regulamin konkursu [plik .doc]

Zgoda RODO [plik .doc]

Gorąco zachęcamy do udziału!