18 28 527 09

biuro@orawa.eu

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Zapytanie ofertowe: "Projekt i druk wydawnictwa Rocznik Orawski 11" 2

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego zapytania ofertowego pn.„Projekt i druk wydawnictwa Rocznik Orawski 11” uzyskano dwie oferty.
Na podstawie kryterium najniższej ceny wybrano wykonawcę Faktoria Wyrazu, sp. z o.o. z siedzibą ul. Śliwkowa 4, Kraków. Cena: 44 310,00 złotych brutto.


Muzeum - Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej zaprasza do składania ofert: 

przedmiotem zamówienia jest przygotowanie do druku obejmujące korektę językową (język słowacki i angielski) i techniczną, skróty artykułów polskich i słowackich w języku angielskim, opracowanie graficzne oraz skład i druk publikacji pn. "Rocznik Orawski" wraz z przekazaniem praw autorskich i majątkowych oraz dostawę całości zamówienia do siedziby Zamawiającego, a także przygotowanie dostępnej wersji elektronicznej wydawnictwa w pliku PDF zgodnie ze standardem dostępności WCAG 2.1.

Szczegóły zapytania ofertowego, opis przedmiotu zamówienia, formularz oferty oraz wzory innych wymaganych załączników znajdują się w pliku poniżej. W przypadku chęci współpracy prosimy o przesłanie oferty do 23 grudnia 2021 r. do godziny 12:00 zgodnie z wytycznymi zawartymi w zapytaniu.

Zachęcamy do składania ofert!

Całość zapytania wraz z załącznikami do pobrania [pobierz .doc]