18 28 527 09

biuro@orawa.eu

Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

Zapytanie ofertowe: zaprojektowanie i wykonanie zestawu tablic informacyjnych z tyflografikami (projekt „Muzea otwarte...")

Muzeum - Orawski Park Etnograficzny w Zubrzycy Górnej zaprasza do składania ofert: przedmiotem zamówienia jest opracowanie graficzne, zaprojektowanie techniczne i wykonanie zestawu tablic informacyjnych z tekstem w języku polskim, słowackim i angielskim, zdjęciami/grafikami i tyflografikami przeznaczonych do umieszczenia na wystawie stałej w Muzeum – Orawskim Parku Etnograficznym na potrzeby realizacji projektu „Muzea otwarte – rozszerzenie możliwości programowych instytucji kultury pogranicza polsko-słowackiego” realizowanego w ramach programu Interreg V-A Polska-Słowacja 2014-2020 dla Muzeum – Orawskiego Parku Etnograficznego.

Szczegóły zapytania ofertowego, formularz oferty, wytyczne, projekt umowy oraz formularz zgody na przetwarzanie danych osobowych znajdują się w załącznikach. W przypadku chęci współpracy prosimy o przesłanie formularza ofertowego oraz ew. formularza zgody na przetwarzanie danych osobowych do 23.03.2020 r. do godziny 12.00. Oferty można składać osobiście, za pośrednictwem poczty/kuriera lub poprzez e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Pliki:

Zapytanie ofertowe [pobierz pdf]

Załącznik_nr_1_Formularz_oferty [pobierz pdf]

Załącznik_nr_2_Wytyczne [pobierz pdf]

Załącznik_nr_3_Projekt_umowy [pobierz pdf]

Załącznik_nr_4_Zgoda_klauzula_informacyjna [pobierz pdf]